Головна » Архів матеріалів
Обращение Украинской ассоциации преподавателей зарубежной литературы к мировому научному сообществу

Уважаемые коллеги и друзья!

В Украине победила демократическая народная революция. Эта славная победа оплачена более чем 100 днями и ночами драматической борьбы свободного украинского народа против криминального режима Януковича, который возглавил преступную группировку, обрекшую миллионы простых граждан на нищенское существование, разворовавшую государственные средства, создавшую систему государственного рэкета предпринимателей, похищавшую, подвергавшую жестоким пыткам и убивавшую людей. Наиболее трагичным является то, что что эта победа оплачена жизнями более чем 100 украинских патриотов, а также многочисленными ранениями и увечьями.
Парламент Украины легитимно сформировал новое коалиционное правительство, которое начало возвращать разграбленную режимом Януковича страну к нормальной жизни, искать общенародный консенсус относительно её дальнейшего демо ... Читати далі »
Переглядів: 1496 | Додав: uthitel | Дата: 03.03.2014 | Коментарі (0)

Згідно з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року, взяти участь у тестуванні зможуть тільки зареєстровані особи.

Реєстрація учасників ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 3 січня до 5 березня 2014 року. Кожен учасник може зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів.

Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.

Майбутні учасники ЗНО можуть зареєструватись самостійно сформувавши комплект реєстраційних документів за допомогою спеціальної програми та відправивши реєстраційні документи поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Також, у разі необхідності майбутні абітурієнти можуть звернутися за допомогою до одного з 176 пунктів реєстрації відкритих в у ... Читати далі »
Переглядів: 1002 | Додав: uthitel | Дата: 04.01.2014 | Коментарі (0)

Міністерством освіти і науки оприлюднено Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році. Документ є обов’язковим для вищих навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування.

Вступна кампанія 2014 року розпочнеться 1 липня. Прийом заяв від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчиться о 12.00 годині 31 липня.

Абітурієнти, яким необхідно буде проходити співбесіду, складати вступні екзамени або проходити творчі конкурси мають подати документи до 18.00 годині 19 липня.

Перші рейтингові списки вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, мають бути оприлюднені вишами не пізніше 12.00 години 1 серпня. Традиційно списки рекомендованих до зарахування абітурієнтів будуть оновлюватися 5 та 8 се ... Читати далі »

Переглядів: 742 | Додав: uthitel | Дата: 13.11.2013 | Коментарі (0)

Школи позмагаються за мультимедійні комплекси

Національний проект "Відкритий світ" оголосив про початок ІІ етапу, за результатами якого учні 6-8 класів з 2000 шкіл стануть учасниками проекту і отримають сучасне навчальне обладнання: комп'ютери вчителів, цифрові лабораторії та мультимедійні комплекси.

Про це повідомив Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

"За дорученням Президента України до кінця року понад 10% шкіл України отримають нове інтерактивне мультимедійне обладнання. Сьогодні ми оголошуємо конкурс, за результатами якого будуть відібрані 2000 шкіл, які стануть учасниками Національного проекту. Цей конкурс відображає одне з найважливіших завдань Національного проекту – рівний доступ до якісної освіти всіх учнів із різних куточків України. Тобто участь у ньому на рівних правах зможуть взяти, і міські, і сільські школи", - сказав Каськів.

Він додав, щодо кінця 2 ... Читати далі »

Переглядів: 699 | Додав: uthitel | Дата: 22.10.2013 | Коментарі (0)

Міністр освіти Дмитро Табачник висловив власне бачення на питання процедури надання грифів МОН та зауважив, що використання вчителями уроці підручників та навчально-методичної літератури з відповідним грифуванням є обов’язковим.

"По-перше, ця процедура створена не сьогодні і не три роки назад. Відповідні накази підписували всі міністри освіти. І чомусь ніхто раніше не порушував питання про обмеження прав і свобод учителів", - сказав Табачник в інтерв’ю газеті "Освіта України".

"По-друге, хотів би наголосити, що гриф МОН убезпечує, в першу чергу, самих учнів. Надання грифу – гарантія того, що підручник читали фахівці та експерти. А з огляду на впровадженням нових державних стандартів, Міністерством видані нові підручники та навчальні комплекти для першого, другого та п’ятого класів загальноосвітніх навчальних закладів. І надання грифа забезпечує відповідність цієї навчальної літератури новим державним стандартам та новим програмам", - наголошує міністр.
... Читати далі »

Переглядів: 521 | Додав: uthitel | Дата: 22.10.2013 | Коментарі (0)

У вівторок 22 жовтня в Києві розпочне роботу виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті", в ході якої буде представлено інноваційні досягнення та освітні послуги національних та закордонних навчальних закладів, наукових установ, центрів, компаній, що працюють на терені освіти.

 

В освітньому форумі братимуть участь близько ста вітчизняних університетів, академій і коледжів, представники яких ознайомлять випускників шкіл та майбутніх студентів із напрямами підготовки, програмами навчання, розкажуть про перспективи сучасних професій, особливості підготовчих курсів та умови вступу до своїх навчальних закладів у 2014 році.

< ... Читати далі »

Переглядів: 852 | Додав: uthitel | Дата: 20.10.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 3
>