Оголошується набір на 2024-2025 н.р. для навчання в дистанційному центрі 'Поруч'
 
Головна » Статті » Методичні поради » ІКТ на сучасному уроці

Whiteboard.fi - віртуальна дошка як інструмент формувального оцінювання

Віртуальні дошки - один із інструментів дистанційного навчання. Синоніми цього терміну - онлайн-дошка для викладання, віртуальна онлайн-дошка онлайн, біла онлайн-дошка.

Інтерактивні онлайн-дошки дозволяють дистанційно працювати в режимі реального часу великій кількості учасників. Масштаб аудиторії може починатися з міні-класу або навіть індивідуальної консультації та закінчуватися тисячною аудиторією.

З їх допомогою вирішуються завдання планування, проведення нарад, мозкових штурмів

Початок роботи

Налаштування дошки для нового класу - це блискавично! Реєстрація чи установка не потрібна, і вона працює на всіх сучасних пристроях.  Все це безкоштовно!

Створюючи свій клас, ви отримаєте короткий код класу. Ваші учні можуть приєднатися до вашого класу дошки, натиснувши "Приєднатись до класу" та ввівши код, або безпосередньо відвідавши https://whiteboard.fi/code.

УВАГА: Імена учнів вводяться латиною! 

Під час роботи кирилиця підтримується.

Формувальне оцінювання

Whiteboard.fi - це миттєвий інструмент формувального оцінювання для вашого класу, що забезпечує вам зворотній зв’язок та  швидкий огляд і висновки про рівень знань ваших учнів.

Задайте питання, і дозвольте всьому класу відповісти, використовуючи Whiteboard.fi. Таким чином ви активізуєте весь клас, і кожен отримає можливість відповісти - не лише ті, хто піднімає руки. Ви також бачите всі невірні відповіді - надаєте цінну інформацію про різні непорозуміння.

 

На даний момент Whiteboard.fi знаходиться в стадії розробки, і нові функції будуть додані пізніше (наприклад, преміум-акаунти вчителів для постійних URL-адрес кімнати, завантаження зображень як фони дошки. Появиться можливість зберігати дошки класів як зображення, вибирати та публікувати правильну відповідь для студентів тощо).

 

На жаль, в умовах дистанційного навчання, учні не бачать роботи своїх однокласників. Можете зробити скріншоти й зробити «виставку малюнків» в чаті, якщо це малюнки. Звісно, що це розважить дітей та урізноманітнить ваш онлайн-урок.  Використовуємо програму Light Shot.

Категорія: ІКТ на сучасному уроці | Додав: uthitel (25.04.2020)
Переглядів: 2103 | Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: