Оголошується набір на 2024-2025 н.р. для навчання в дистанційному центрі 'Поруч'
 
Головна » 2020 » Май » 23 » Школа ІКТ
18:45
Школа ІКТ

Шановні колеги, пропоную взяти участь у моєму освітньому проєкті "Школа ІКТ". Не варто зайвий раз переконувати, на скільки міцно цифрові технології входять в освітній процес. Тому можу поділитись знаннями не про одну сотню онлайн - застосунків та ідеями щодо їх практичного використання.
Навчання пропоную за такими напрямками. При чому, воно гнучке, відповідно до побажань учасників.
1. Освітні онлайн-застосунки для проєктних методів, "перевернутого навчання", фідбеку, колаборації учнів, формувального оцінювання, тощо.
2. Робота із застосунками Offise 365.
3. Створення та адміністрування власних сайтів на платформі Ucoz.
4. Редагування Вікіпедії та використання вікіпроєктів в освітньому процесі.
5. Новітні методики та технології навчання: змішане навчання, дистанційне навчання, "Flipped classroom", Project Based Learning, Case study, тощо.
Графік уроків-вебінарів: 2 рази в місяць + 1 міні-курс, який передбачає навчання за відео-інструкціями по темі місяця.
Середовище занять: Microsoft Teams
Ціна навчання: 150 грн в місяць (із серпня починаючи). Частина коштів використовується на благочинність.
З вересня планується видача сертифікатів. Але «Школа ІКТ», насамперед для тих, кому потрібні знання, а не сертифікати.
І найголовніше: найбільше мої матеріалів та методичних порад розміщено в закритій групі «Навчання в «Школі ІКТ».  Там же колеги діляться своїми домашніми завданнями, які виконують після вивчення нового онлайн-застосунку. Це сприяє обміну досвідом та поповнення своїх методичних скарбничок.
Кожен «учень» постійно може отримати мою консультацію  через зручні для них соцмережі чи електронну пошту.  Всі наступні вебінари розпочинаються з аналізу помилок за міжвебінарний період, не зважаючи, що помилки ці я аналізую і в закритій групі. Це сприяє тому, що колеги ґрунтовно опановують роботу із застосунками.
Також вчителі отримують сертифікати, якщо свої напрацювання розміщують на моєму сайті «Учительська світлиця».
Всім зареєстрованим в «Школі ІКТ»,  створюються безкоштовні облікові записи в Offise 365 з наданням прав адміністратора для створення облікових записів уже для своїх учнів.

 

Пропоную анкету для тих, хто виявить бажання навчатись зі мною)

Переглядів: 2192 | Додав: uthitel | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 bOWhYQb  
<a href=http://acialis.mom>cialis online</a> appearance of blood in stools or urine, hematuria, excessive menstrual bleeding, melena, petechiae, excessive bruising or persistent oozing from superficial injuries, unexplained fall in hemoglobin is a manifestation of excessive anticoagulation

Имя *:
Email *:
Код *: