Головна » Статті » Конспекти уроків для середніх класів » Конспекти уроків з основ здоров'я 6 кл

УРОК № 31 Узагальнення знань з основ здоров’я за 6 клас. «СВОЯ ГРА»


УРОК № 31
Узагальнення знань з основ
здоров’я за 6 клас. «СВОЯ ГРА»
Мета: узагальнити знання учнів з основ здоров’я за курс 6 класу, розвивати
в учнів пізнавальний інтерес до предмета, виховувати почуття здоро-вого суперництва і взаємодопомоги в процесі гри.
Матеріали та обладнання:комп’ютерна презентація MS PowerPoint або роздруковані
картки для роботи.
Тип уроку: урок-гра.
Хід уроку
План гри:
1. Привітання, пояснення правил гри.
2. Ігровий раунд.
3. Фінал.
4. Підбиття підсумків і нагородження переможців.
Мета гри: у цікавій формі перевірити знання учнів з кур-су «Основи здоров’я», розвивати пізнавальний інтерес, ви-ховувати почуття здорового суперництва, взаємодопомоги під
час гри.
Правила гри: ті ж, що й у телевізійній грі, але для того,
щоб активізувати весь клас, я пропоную брати участь у грі не
трьом учням, а всьому класу, об’єднавши його в команди по
5–6 учнів у кожній. Кожна команда обирає капітана та отри-мує таблички, якими вона сповіщає про готовність до відпо-віді. Журі веде облік балів, набраних кожною командою. За
кожну правильну відповідь командам видається жетон, на
якому зображено кількість зароблених балів.
Фінальний раунд: учасникам треба відповісти на головне
запитання гри. Кількість балів за відповідь додається до кіль-кості балів, набраних учасниками під час гри.
1 варіант проведення гри
Для проведення гри необхідний комп’ютер, медіапроек-тор, звукові колонки.
У представлених до уроку презентаціях подані запитан-ня і правильні відповіді.
ІГРОВИЙ РАУНД — на екрані з’являється таблиця
з секторами — категоріями, які можуть обирати команди.
Після визначення категорії команди обирають «ціну» запи-тання — кількість балів, які можна отримати за правильну
відповідь. На екрані з’являється текст запитання, на яке ко-манда має дати відповідь після обговорення.
Якщо команда дає неправильну відповідь, то команди-суперниці можуть дати правильну відповідь і отримати від-повідну кількість балів.
Запитання складені та згруповані за темами, що вивча-лися протягом року. Формат гри дає можливість перевірити
знання учнів у неформальний спосіб.
Коли всі запитання «зіграли», журі підраховує всі отри-мані командами бали в ігровому раунді.
ФІНАЛ — на екрані демонструється малюнок «Дитина
в кухні». Завдання команд — знайти всі джерела можливої
небезпеки й травм для дитини. Їх має бути не менш ніж де-сять. Скільки команда знаходить джерел небезпеки — стіль-ки балів і отримує. Команда, яка перша і без помилок виконує
завдання, отримує додаткові бали (кількість додаткових балів
визначає журі).
2 варіант проведення гри
За відсутності комп’ютера та медіапроектора гру можна
провести за роздрукованими картками із завданнями для
кожного раунду. Команди самостійно обирають сектор та но-мер запитання із відповідною кількістю балів. Учитель (веду-чий) зачитує запитання та видає його команді на роздрукова-ній картці.
Журі підбиває кількість балів для кожної команди та
визначає переможця.
Хід гри
;Слово вчителя
— Доброго дня, дорогі учасники гри! Ми раді вітати вас
у цьому класі для проведення інтелектуальної гри з основ
здоров’я для учнів 6-го класу. Сьогодні будуть змагатися ро-зумні, винахідливі, дружні й допитливі гравці — шестиклас-ники. Отже, «Своя гра».
Бажаю успіху!
;Запуск презентації MS PoverPoint

Категорія: Конспекти уроків з основ здоров'я 6 кл | Додав: uthitel (11.02.2018)
Переглядів: 445 | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: