hyipazart.com
Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

засідання шкільного Єврокубу Meet Ukraine!Welcome to Ukraine!» «Знайомтесь з Україною!Запрошуємо в Україну!»
Апостолівська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 4

Виховний захід


Засідання Євроклубу
«Meet Ukraine!Welcome to Ukraine!» «Знайомтесь з Україною!Запрошуємо в Україну!»

Підготувала
Вовк Тетяна Степанівна,
вчитель англійської мови,
керівник шкільного
Євроклубу «Гринвіч»,


МЕТА:

-ознайомити учнів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України
-розвивати у школярів почуття гордості за Україну, її історію та видатних людей, які зробили вагомий внесок у розвиток світової та європейської спільноти;
-сприяти усвідомленню школярами спільних цінностей української нації: державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності;
-виховувати шанобливе ставлення до державної символіки, культурного та історичного минулого України;усвідомлення духовної єдності населення всіх регіонів України, спільності культурної спадщини та майбутнього своєї держави;
-формувати активну життєву позицію школярів, прагнення до самореалізації в Україні;
-розвивати комунікативну культуру спілкування і взаєморозуміння;
-сприяти процесам Європейської інтеграції в Україні;
- інформувати учнів про Європейський Союз, його структуру та процеси, які відбуваються в ньому;
- сприяти вихованню молоді у русі спільних Європейських цінностей
- створювати умови для реалізації молоддю свого права позитивно впливати на життя суспільства;
-формувати в учнів національну самосвідомість, активну громадянську позицію;
- створювати умови для творчої самореалізації та гармонійного розвитку особистості;
-сприяти вивченню іноземних мов, інформаційних технологій, комп’ютерних комунікацій;
-формувати негативне ставлення до проявів дискримінації, жорстокості та насильства, засудження військової агресії.
-пропагувати загальноєвропейські демократичні цінності; залучати учнів, батьків, вчителів до спільної діяльності;
-сприяти розширенню культурних, наукових, ділових та гуманітарних знань серед учнів в Україні та країнах Європейського Союзу, обміну інформацією про традиції, історію, культуру своєї країни та країни членів ЄС.
-виховувати активну,творчу особистість,забезпечувати її можливостями постійного самовдосконалення,збагачення культурного та інтелектуального потенціалу,що є найвищою цінністю нації;

-формувати в учнів почуття гордості та патріотизму;
-пропагандувати головні людські цінності;

-викликати інтерес до поглибленого вивчення історії і культурних надбань народів Європи;

-виховувати глибоку повагу та любов до Батьківщини.
Обладнання:

Мультимедіа, відео презентації, набір прапорів, карта країн Євросоюзу, прапори та гімн ЄС, візитки, скатерті,виставка артефактів України,книжкова виставка «Знайомтесь з Україною»,вишиті рушники,українські віночки,Кубок Всеукраїнського чемпіонату,фотографії

Форма проведення:

Відкрите засідання шкільного Євроклубу «Гринвіч»- Засідання Європарламенту

Хід проведення заходу

І.Вступна частина.

1)Привітання керівника шкільного Євроклубу «Гринвіч»

Вчитель:Пані та панове!Шановні гості!
Ми раді вас вітати в нашій славній рідній четвертій школі!І вже четвертий рік працює наш шкільний Євроклуб «Гринвіч». Він був створений і обстоює ідею популяризації євроінтеграції серед учнів школи,вивчення структури,ролі та значення Євросоюзу,формування Євроклубом спільного творчого простору у поширенні європейських цінностей,обмін досвідом з іншими Євроклубами,формування національної самосвідомості та громадянської позиції ,а також поглиблення мовленнєвих навичок з англійської мови-мови міжнародного спілкування у світі.
В Євроклубі радо вітають учнів різного віку, і кожному є справа до душі. «Гринвіч» є лауреатом та переможцем районних та обласних заходів. Отож,сьогодні ми вирішили,що чергове засідання повинне бути таким,яким його бажають провести діти,на тему: «»Знайомтесь з Україною!Ласкаво просимо в Україну!».
Європейський Союз сьогодні налічує 28 самостійних незалежних держав,а починалося все з 5країн-засновників. Європарламент,який є законодавчим органом,а наші гості-це парламентська Асамблея Ради Європи та ЄС(вручення бейджиків учасникам)
Всі вони є однією великою дружною родиною,що живе за високими стандартами.Кожна європейська держава визначила для себе свій темп розвитку і досі намагається "тримати марку", не дозволяючи собі зменшувати обороти. А Євросоюз допомагає своїм " дітям" розвиватися і радувати своїх жителів. Європейська політика сусідства, розроблена ЄС, зміцнює процвітання, стабільність і безпеку усіх партнерів.ЄС допомагає встановлювати і захищати мир в країнах Європи і в інших країнах.Одним з головних принципів Європейського союзу є захист прав людини.ЄС постійно надає підтримку соціальному і економічному розвитку своїх партнерів,
Кожного року ми проводимо в школі День Європи серед учнів 1-11 класів,а також фестивалі країн-членів ЄС. Тому діти мають уявлення про Раду Європи,ЄС і європейський вибір країни.А чи має Європа уявлення про нас?Отож,сьогодні на засіданні Європарламенту, День України.І я,на правах керівника клубу оголошую відкриття сесії. Зараз прозвучить Гімн ЄС «Ода до радості»,слова Фрідріха Шіллера поклав на музику Людвіг Ван Бетховен в фіналі 9- симфонії.
Now,let stand please .Our session is opening.(грає Гімн ЄС)

Sit down please.
Оскільки ми вивчаємо англійську мову-мову міжнародного спілкування в світі,то й засідання Європарламенту ми будемо проводити англійською та українською мовами.
We shall start to introduce the country, which is situated in the centre of Europa -the young independent Ukraine!(відеоролик№1)
Я запрошую делегацію України до нашої сесійної зали(пісня «Україна»)

V.Svyrydenko,Y.Vovk,L.Pryadko will start our meeting.
We have 12 reasons to be proud to be Ukrainian-У нас є 12 причин гордитися тим,що ми-українці.(слайд-шоу№2)
І починаємо ,звісно,з історичного екскурсу(слайд-шоу№3)Учні 9-А класу англійською мовою коментують слайди й перекладають синхронно.
Україна відома в світі високоякісною освітою,новітніми інноваційними технологіями,комплексною підготовкою і адаптацією до соціуму,гуманістичним підходом до виховання особистості.(слайди№4)
Ми пишаємося вченими,які прославили Україну і зробили внесок в історію людства.(прзеентація№5)
А зараз до виступу запрошується творча група,яка буде презентувати мову нашу солов’їну-людей трудящих і талановитих. Говорять,що без мови немає й народу. А ще-скільки мов ти знаєш-скільки разів ти й людина. Учні 6,9 класів гордяться своєю нацією, рідною мовою,намагаються бути достойними громадянами України-неньки.(слайди №6)
-вірш «Заповіт»Т.Г.Шевченко звучить англ мовою у виконанні учня 9-В кл. Дениса Макухи -призера районної олімпіади з англійської мови (титри переклад на екрані).
М.
Категорія: Виховні заходи | Додав: tanlechka2 (29.10.2017) | Автор: Вовк Тетяна Степанівна E
Переглядів: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: