Урок 58 Тема. Природні й синтетичні органічні сполуки. Зна -чення продуктів органічної хімії. - Хімія 9 клас - Середня школа - Каталог статей - Учительська світлиця
Головна » Статті » Середня школа » Хімія 9 клас

Урок 58 Тема. Природні й синтетичні органічні сполуки. Зна -чення продуктів органічної хімії.
Урок 58
Тема. Природні й синтетичні органічні сполуки. Зна -чення продуктів органічної хімії.
Мета: узагальнити та закріпити знання учнів про органічні
сполуки; розкрити позитивні і негативні ознаки при­
родних і синтетичних органічних сполук; дати уяв ­
лення про значення продуктів органічної хімії в житті
людини.
Базові поняття
та терміни:
полімери, органічні кислоти, спирти, шампуні, косме­
тика, побутова хімія.
Тип уроку: узагальнення знань.
Методи
навчання:
метод проектів, репродуктивні, словесні, інтерак­
тивні.
структура уроку
I. Організаційний етап ................................. 2 хв
II. Перевірка домашнього завдання ........................ 3 хв
IІІ. Узагальнення та систематизація знань .................35 хв
IV. Підбиття підсумків уроку ............................. 3 хв
V. Домашнє завдання ...................................2 хв
хід уроку
I. о рганізаційний етап
II. Перевірка домашнього завдання
Бесіда f f
1. Які речовини називають нуклеїновими кислотами?
2. Які трапляються типи нуклеїнових кислот? Чим вони відрізняються?
3. Як називають мономери, з яких побудовані нуклеїнові кислоти?
Який склад вони мають?
4. Які нітрогеновмісні основи входять до складу ДНК і РНК?
5. Опишіть просторову будову молекули ДНК.
6. Яку небезпеку становлять пошкодження ДНК в організмі?
III. Узагальнення та систематизація знань
В уроці 30 «Особливості будови органічних сполук» учням було дано
домашнє завдання виконати довгостроковий проект з вивчення будь-якої
органічної речовини, яка широко використовується в побуті. На цьому уроці
учні захищають виконані проекти, а також роблять стислі повідомлення
за темами, даними на минулому уроці.
IV. Підбиття підсумків уроку
На цьому етапі уроку можна використати технологію колективно-групового обговорення «Мікрофон» і запропонувати учням по черзі дати
відповіді на такі запитання: «Які факти, що відкрилися для вас про -тягом доповідей, здалися вам цікавими або навіть надзвичайними? Чи
зробили ви будь-які особисті відкриття? Яке значення мають продукти
органічної хімії?»
V. Домашнє завдання
1. Виконати завдання за підручником.
2. Повторити навчальний матеріал з теми «Органічні сполуки».
Категорія: Хімія 9 клас | Додав: uthitel (01.03.2014)
Переглядів: 2836 | Рейтинг: 1.3/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: