Урок № 9 Контрольна робота - Математика 2 клас (Ф.М. Ривкінд) - Початкова школа - Каталог статей - Учительська світлиця
Головна » Статті » Початкова школа » Математика 2 клас (Ф.М. Ривкінд)

Урок № 9 Контрольна робота

 

Урок № 9

Контрольна робота

Мета уроку: перевірити рівень засвоєння учнями нумерації чисел першої сотні; продовжити формувати вміння розв’язувати задачі, порівнювати числа та числові вирази; розвивати обчислювальні навички; виховувати творчу активність учнів.

Очікувані результати: учні добре засвоїли нумерацію чисел першої сотні, вміють розв’язувати задачі, порівнювати числа та числові вирази.

Обладнання: підручник, роздавальний матеріал.

Тип уроку: урок контролю, оцінювання та корекції знань учнів.

 

  • 1.   Організаційний момент
  • 2.   Мотивація навчальної діяльності та повідомлення теми уроку

Слово вчителя

Сьогодні ми проведемо першу в цьому навчальному році конт­рольну роботу.

Ось і дзвоник голосистий,Ллється голос його чистий.Всіх скликає на урокЦей чудовий наш дзвінок.Подивилися на мене,Усміхнулися усі:Хто готовий до роботи?Хто бадьорий? Молодці!На місця свої сідайте,Працювати починайте.Щоб помилок уникати,Треба пильність розвивати!До роботи приступаєм І контрольну починаєм.

  • 3.   Виконання контрольної роботи

3.1. Математичний диктант.

— Запишіть найбільше одноцифрове число.

— Запишіть найменше двоцифрове число.

— Запишіть найбільше двоцифрове число.

— Запишіть число, у якому: 10 дес.; 3 дес. 2 од.; 4 дес. 5 од.; 8 дес. 1 од.; 7 дес.

— Запишіть «сусідів» числа 39.

— Яке число стоїть між 52 та 54?

— Запишіть число, яке на одиницю більше, ніж 60.

— Запишіть число, яке на одиницю менше, ніж 99.

3.2. Завдання за варіантами. (Роздавальний матеріал.)

1 варіант

1) Розв’яжіть задачу.

У ящику було 30 кг яблук. Одному покупцеві продали 10 кг яблук, а другому — 5 кг. Скільки кілограмів яблук залишилось у ящику?

2) Розв’яжіть приклади.

69 – 1 =                 30 + 2 + 4 =

82 – 1 =                 60 – ( 40 – 20 ) =

60 + 40 =               20 + 5 + 30 =

55 – 5 =                 72 – 70 =

3) Поставте, де необхідно, знаки >, <, =.

40 … 60 – 20            30 + 30 … 70             20 … 50 – 20

4) Знайдіть суму а + 30, якщо а = 40.

2 варіант

1) Розв’яжіть задачу.

У гаражі стояло 40 машин. Уранці з нього виїхали 20 легкових машин та 10 вантажівок. Скільки машин залишилося в гаражі?

2) Розв’яжіть приклади.

75 + 1 =                 40 + 1 + 5 =

93 – 1 =                 70 – (50 – 30) =

70 + 30 =               30 + 4 + 20 =

64 – 4 =                 84 – 80 =

3) Поставте, де необхідно, знаки >, <, =.

80 … 60 + 20            40 + 40 … 90             30 … 60 – 40

4) Знайдіть різницю а – 40, якщо а = 90.

3.3. Фізкультхвилинка для пальців.

Слово учителя (супроводжується рухами учнів).

Ми писали, ми трудились,Наші пальчики стомились.Втому з пальчиків струсилиЙ стисли в кулачок щосили.У замочок їх замкнулиІ до сонця потягнули.Візьмем швидко ручки в руки І без ліні — до науки!Будем знову працювати,Математику вивчати.

3.4. Додаткові завдання на вибір.

1) Накресліть прямокутник зі сторонами 5 см і 3 см. Знайдіть периметр прямокутника.

2) Запишіть усі числа, які менші за 80, але більші за 73.

3) Уставте пропущені знаки арифметичних дій:

50 … 7 = 57           76 … 4 = 80   26 … 4 = 22

38 … 8 = 30           38 … 30 = 8   75 … 3 = 72

  • 4.   Підсумок уроку

Підсумкова бесіда

— Які завдання були найлегшими для вас?

— А які видалися важкими?

 

Категорія: Математика 2 клас (Ф.М. Ривкінд) | Додав: uthitel (14.11.2015)
Переглядів: 174 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: