Урок № 18 Контрольна робота - Математика 2 клас (Ф.М. Ривкінд) - Початкова школа - Каталог статей - Учительська світлиця
Головна » Статті » Початкова школа » Математика 2 клас (Ф.М. Ривкінд)

Урок № 18 Контрольна робота

 

Урок № 18

Контрольна робота

Мета уроку: виявити рівень навчальних досягнень учнів; здійснити контроль та корекцію знань; розвивати логічне мислення; виховувати вміння працювати самостійно.

Очікувані результати: учні вміють знаходити невідомий доданок, невідомий від’ємник, невідоме зменшуване; розпізнають прості та складені задачі, уміють їх розв’язувати; знаходять периметр прямокутника.

Обладнання: підручник, роздавальний матеріал.

Тип уроку: урок контролю, оцінювання та корекції знань.

 

  • 1.   Організаційний момент

1.1. Привітання.

1.2. Перевірка присутності учнів: кількість за списком ______, кількість присутніх на уроці _______, відсутніх __________.

1.3. Перевірка готовності учнів до уроку.

  • 2.   Мотивація навчальної діяльності та повідомлення теми уроку

Слово вчителя

«До уроку! До уроку!» —

В школі дзвоник кличе вас!

Нумо, діти, підведіться!

Всі приємно посміхніться.

Продзвенів уже дзвінок,

Починаємо урок!

Поспішіть місця зайняти,

Час урок розпочинати.

Отож, зараз всі сідайте

І «дванадцять» заробляйте!

Сьогодні ми напишемо контрольну роботу за вивченим мате­ріалом. Постарайтеся бути зібраними, акуратними й уважними. Бажаю всім успіхів!

  • 3.   Основний зміст уроку

3.1. Написання контрольної роботи. (Роздавальний матеріал.)

1 варіант

1) Розв’яжіть задачу.

У сувої було 35 м тканини. Одному покупцеві продали 12 м, а другому 11 м тканини. Скільки метрів тканини залишилося у сувої?

2) Розв’яжіть приклади.

46 – 40 + 5 =      5 + 50 – 4 =

79 – 6 + 20 =      43 + 6 – 5 =

34 + 4 + 20 =      4 + 6 + 9 =

3) Розв’яжіть вирази.

2 м 16 см + 4 м 32 см =

8 дм 7 см – 6 дм 5 см =

4) Розв’яжіть рівняння.

40 + х = 46          х – 7 = 50        85 – х = 73

2 варіант

1) Розв’яжіть задачу.

Батько із сином пішли до лісу збирати гриби. Вони зібрали 68 грибів. 15 грибів поклали у суп, 33 підсмажили. Скільки грибів залишилося?

2) Розв’яжіть приклади.

4 + 6 + 8 =          72 – 70 + 8 =

23 – 3 + 70 =      28 – 6 + 70 =

6 + 60 – 5 =        30 + 7 – 6 =

3) Розв’яжіть вирази.

8 м 4 дм – 3 м 1 дм =

1 дм 2 см + 7 дм 6 см =

4) Розв’яжіть рівняння.

30 + х = 39          х – 60 = 5        68 – х = 72

3.2. Фізкультхвилинка для пальців.

Ми писали, ми трудились,
Наші пальчики стомились.
Втому з пальчиків струсили
Й стисли в кулачок щосили,
У замочок їх замкнули
І до сонця потягнули.
Візьмем швидко ручки в руки —
І без ліні до науки!
Будем знову працювати,
Математику вивчати.

3.3. Додаткові завдання. (Роздавальний матеріал.)

1) Обчисліть.

9 + 19 + 1 + 1 = 3 + 2 – 2 – 3 =

14 + 18 – 4 – 8 = 5 + 1 + 2 – 1 – 2 =

2) Доберіть замість букв числа:

а – в = 1.

3) В одній бочці 26 літрів бензину, а в другій — на а літрів більше. Скільки літрів бензину в другій бочці?

4) Яка величина зайва? Запишіть її.

а ) 5 см; 8 дм; 1 дм 4 см; 7 м; 3 грн;

б ) 14 к.; 2 грн; 3 кг; 10 к.

  • 4.   Підсумок уроку

Підсумкова бесіда

— Які завдання були найлегшими для вас?

— А які видалися важкими?

 

Категорія: Математика 2 клас (Ф.М. Ривкінд) | Додав: uthitel (15.11.2015)
Переглядів: 209 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: