Головна » 2016 » Жовтень » 9 » Особливості ЗНО і ДПА 2017 року
18:43
Особливості ЗНО і ДПА 2017 року

Цьогорічні зміни в проведенні ДПА і ЗНО анонсували на прес-конференції Юрій Кононенко (директор департаменту загальної та середньої шкільної освіти) і Вадим Карандій (директор Українського центру оцінювання якості освіти). Юрій Кононенко прояснив особливості проведення ДПА, а Вадим Карандій – ЗНО. Проведення спільної конференції пояснюється тим, що 2017 року вперше ДПА проводиться повністю у форматі ЗНО і в межах сесії ЗНО.

Важливо: про ДПА

Як зауважив Юрій Кононенко, щодо ДПА залишається чинним «Положення про проведення ДПА» 2014 року. Але зміни будуть, і стосуватимуться вони в першу чергу 11-класників.

ДПА для школярів, що завершують початкову освіту, залишиться незмінним. Діти писатимуть контрольні роботи з української мови та математики, складатимуть літературне читання. За рішенням педради і за побажання батьків можна ввести складання мови нацменшини для шкіл з вивчанням такої мови. Щодо ДПА цього ступеня наголошується, що вона має трактуватися як перевірка рівня викладання, оцінки навчальних досягнень. Для дітей це будуть звичні контрольні роботи. Проводитимуть атестацію з 15 травня.

2017 року вперше ДПА проводиться повністю у форматі ЗНО і в межах сесії ЗНО

ДПА для 9-класників теж залишиться без змін. Обов’язковими для складання є українська мова та математика, ще 1 предмет обирає педрада: українська література, іноземна мова, зарубіжна література, правознавство, історія України, всесвітня історія, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика, мова нацменшини, інтегрований курс літератури. Проводитимуть атестацію з 1 червня.

ДПА для 11-класників відбудеться у форматі ЗНО. Складатимуть 3 предмети: обов’язково українську мову, на вибір історію України або математику, ще 1 предмет на вибір з: біологія, хімія, фізика, географія, а також англійська, французька, німецька, іспанська, російська мови. Почнеться сесія ДПА і ЗНО 23 травня з іспиту з української мови та літератури. Увага: іноземна мова, на відміну від попереднього року, не обов’язкова для складання, це лише один предмет із переліку на вибір. Увага: якщо випускнику потрібно скласти і математику, і історію України, він обирає один із цих предметів 2­‑м, а один – 3‑м у складанні.

Випускник може скласти ДПА і з математики, і історії України

Всі тести розроблені за програмою рівня «стандарт». Українську мову складатимуть як ЗНО з української мови та літератури, але для визначення оцінки ДПА врахують тільки відповіді з української мови та власне висловлення. Іноземна мова, математика та історія України теж розділені таким чином: для врахування ДПА обирають тільки частину запитань, вони позначені в тестовому зошиті. Приміром, щодо історії України знадобляться тільки відповіді з періоду XX-XXI ст. У ДПА з решти предметів враховуватимуть цілісний тест.

У школах з навчанням або вивченням мов національних меншин може бути проведена ДПА з мови нацменшини за бажанням самого випускника.

Як повідомила EDUGET Світлана Фіцайло, заступник начальника відділу змісту середньої освіти, мовної політики та освіти національних меншин, названі зміни внесені в проект наказу щодо проведення ДПА 2017 року. Зараз завершується підготовка цього проекту, протягом кількох тижнів відбудеться його остаточне обговорення й затвердження.

Дати і предмети ДПА 2017 року

Ступінь навчального закладу

Початок проведення

Предмети

I (4-класники)

15 травня

українська мова
математика
літературне читання

II (9-класники)

1 червня

обов’язкові
українська мова
математика
1 на вибір педради
українська література
іноземна мова
зарубіжна література
правознавство
історія України
всесвітня історія
географія
біологія
хімія
фізика
інформатика
мова нацменшини
інтегрований курс літератури

III (11-класники)

23 травня

обов’язкові
українська мова
історія України або математика
1 на вибір випускника
біологія
хімія
фізика
географія
англійська мова
французька мова
німецька мова
іспанська мова
російська мова

Увага: предметом на вибір може бути також історія України або математика, якщо випускнику потрібно скласти ДПА з обох цих предметів
За бажання випускник може скласти ДПА з мови нацменшини, якщо це заклад з вивченням такої мови

Важливо: про ЗНО

Вадим Карандій повідомив, що за попередніми розрахунками ЗНО 2017 року складатимуть 270 тис. осіб, які напишуть 950 тис. тестів.

Як і 2016 року, на ЗНО винесено 12 предметів, скласти можна 4 з них, для вступу до вищого навчального закладу обов’язково слід скласти українську мову та літературу. Увага: для ДПА достатньо лише відповідей з української мови, але їх недостатньо, якщо випускник планує далі вчитися у виші.

ЗНО з іноземних мов, крім англійської, складатимуть в один день. 2016 року лише двоє осіб мали потребу складати ЗНО з різних іноземних мов. Ті, в кого є така потреба 2017 року, зможуть скласти одну іноземну в основну сесію ЗНО, а другу – в додаткову сесію.

Для ДПА достатньо лише відповідей з української мови, для ЗНО потрібні відповіді з мови та літератури

Терміни завершення навчального року і проведення випускних вечорів залежатимуть від оголошення результатів ЗНО. Ті результати, що зараховують і як ДПА, мають бути внесені в атестати. УЦОЯО оголосить результати орієнтовно 15-23 червня. Вони будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників на сайті УЦОЯО, результати ДПА надішлють до шкіл в електронному вигляді.

Реєстрація для участі в ЗНО відбудеться традиційно в електронному вигляді, випускників цього року мають зареєструвати у їхніх школах.

Програми, за якими складатимуть ЗНО, викладені на сайті УЦОЯО. З минулого року внесено зміни в українську мову та літературу, історію України, математику, біологію, географію, фізику, хімію, російську мову. Дію нових програм з іноземних мов призупинено на рік, щоб провести додаткові дослідження і апробацію ЗНО за цими програмами. До кінця жовтня на сайті мають з’явитися і характеристики кваліфікаційних робіт, за якими складатимуть іспити.

Можна пройти пробне тестування, воно відбудеться 1 та 8 квітня 2017 року. Реєструватися на пробне ЗНО треба в січні, участь в одному оплачуватиметься приблизно в 120 грн.

Пробне ЗНО відбудеться 1 і 8 квітня. Коштуватиме приблизно в 120 грн

15 липня почнеться вступна кампанія. 2016 року часом зависала Єдина електронна база з питань освіти, оскільки час на завантаження всіх документів і оформлення заявок був обмежений, система перевантажувалася. Зараз розробляють алгоритм, за яким вступник заздалегідь зможе створити особистий кабінет і вносити в нього всі документи, коли вони з’являтимуться. Умови прийому до вищих навчальних закладів 2017 року оформлені в проекті, з яким працює робоча група.

Переглядів: 5927 | Додав: uthitel | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 4
4  
7%3#DNwk
http://garage.forumup.it/viewtopic.php?p=32994&mforum=garage
http://sacramentostreetlife.com/viewtopic.php?f=10&t=553476&p=1116350

3  
Тайланд – сказочная страна, притягивающая туристов своей восхитительной фауной и флорой. На западе страны находится остров Пхукет, на который прибывает основная часть приезжих. Главное достоинство этого курорта – Андаманское море, вода в нём прозрачная, теплая, насыщенного голубого оттенка.
Наиболее популярные пляжи – Патонг и Камала. Для детского отдыха лучше будет пляж Камала, потому, что он менее шумный и людный, рядом с ним тихо и спокойно. А Патонг не такой тихий, вдоль побережья расположены палатки, дискотеки и клубы, но зато добраться сюда будет крайне легко. Стоит отметить, что на побережье нет навязчивых лоточников, помоек, камней, что делает отдых более комфортным.
Достопримечательностей на острове Пхукет маловато, всего несколько храмов. Как развлечения нужно выделить подводное плаванье с аквалангом, которое позволяет разглядеть разнообразие животного мира. Также остров славится экскурсионными турами: заповедники Као Лак и Као Сок, джип-сафари, прогулка на слонах, всё это не оставит грустным ни одного отдыхающего. Лучшее время для путешествия – с октября по апрель, в в эти месяцы маловероятны дожди и температура более комфортная.

Отдых в Паттайе

Курорт Паттайя по посещаемости не уступает Пхукету, но в корне отличается от него. Вода на центральных пляжах Паттайи очень грязная с мутной зеленоватой грязью, но неподалеку есть несколько островов, где вода чистая и прозрачная. Добраться до острова можно на морском паромчике, путь занимает минут 50-60 в одну сторону. Однако все пляжи в Паттайе битком людей, тяжело даже найти свободное место, в самом море практически никто не плавает, все туристы только загорают.
В отличие от Пхукета- Паттайя напртив насыщена достопримечательностями. Самые популярные и массовые это храм Большого Будды и храм Истины. Помимо старинных красот, стоит обратить внимание на крокодиловую и слоновью фермы. Но самое важное, чем прославилась Паттайя – ночные тусовки. Удивительная улица Wolking Street настоящая визитная карточка города. В каждом доме здесь клубы, публичные дома, представления на улице, шоу ледибоев и пр.
Шопоголикам больше понравится здесь, чем на Пхукете, благодаря тому, что в городе очень много гипермаркетов. Что касается продуктов, особенно фруктов, на Паттайе цены заметно дешевле, а по ассортименту вообще не отличаются.

Отдых в Тайланде впечатляет отдыхающих на каждом курорте, это та самая страна, которую стоит обязательно посетить.
Источники:
http://dirdiredelim.com/member.php?u=46601
http://www.photostranger.com/dostoprimechatelnosti-pattaji/
http://tolmach.org.ru/2010/12/02/шаблон-joomla-rt-paradox-rockettheme-december-template/

2  
Downloads 0day Scene Club-Music 1990-2017 Private FTP
https://0daymusic.org

1  
Видосики Жоры Ревазова на новые и старые авто http://podab.ru

Ім`я *:
Email *:
Код *: