hyipazart.com
Головна » 2013 » Жовтень » 22 » Гриф це гарантія, що підручник читали фахівці, - міністр
02:14
Гриф це гарантія, що підручник читали фахівці, - міністр

Міністр освіти Дмитро Табачник висловив власне бачення на питання процедури надання грифів МОН та зауважив, що використання вчителями уроці підручників та навчально-методичної літератури з відповідним грифуванням є обов’язковим.

"По-перше, ця процедура створена не сьогодні і не три роки назад. Відповідні накази підписували всі міністри освіти. І чомусь ніхто раніше не порушував питання про обмеження прав і свобод учителів", - сказав Табачник в інтерв’ю газеті "Освіта України".

"По-друге, хотів би наголосити, що гриф МОН убезпечує, в першу чергу, самих учнів. Надання грифу – гарантія того, що підручник читали фахівці та експерти. А з огляду на впровадженням нових державних стандартів, Міністерством видані нові підручники та навчальні комплекти для першого, другого та п’ятого класів загальноосвітніх навчальних закладів. І надання грифа забезпечує відповідність цієї навчальної літератури новим державним стандартам та новим програмам", - наголошує міністр.

Також він висловив переконання, що під час підготовки до уроку вчитель може користуватися будь-якою літературою, яка може й не мати грифу.

"Але використання учнями безпосередньо на уроці підручників та навчально-методичної літератури з відповідним грифуванням – є обов’язковим. І це не обмеження, це – вимога часу. Адже саме за цими підручниками, а відповідно й програмами учні готуватимуться до зовнішнього незалежного оцінювання", - повідомив Табачник.

Як відомо, якість новостворених підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, що отримали гриф МОН, піддається жорсткій критиці освітянської громади.

Переглядів: 517 | Додав: uthitel | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: