Головна » 2016 » Серпень » 14 » Це матеріали до першого уроку «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя Незалежності України» чи Щоб швидше згинула Україна?
16:34
Це матеріали до першого уроку «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя Незалежності України» чи Щоб швидше згинула Україна?

Вже рік Міністерство освіти та науки втілює в життя план по оптимізації шкіл, який би я назвала планом зведення особистих рахунків адміністрації з неугодними директорами шкіл, руйнуванням сільської школи та села в цілому...Не знаю, з якою метою це все задумувалось, але практика показує, що не з добром це все робиться. Щоб забезпечити підвіз дітей до опорних шкіл, необхідна велика кількість автобусів. Й ось знову звіт Міністра освіти Л. Гриневич. Колеги, зверніть увагу, скільки грошей потрачено на купівлю автобусів! Оце "оптимізували"! Шкідники, інакше, як жуками-колорадами назвати не можна. Ключове слово "колоради"... Ну й в ході опрацювання теми, виявилось, що ці автобуси закупили в РФ, (був ролик на ТСН) на тому заводі, який виробляє зброю! Куди вона буде направлена????? Як сказала одна колега в обговоренні теми: Класний факт для заходу з патріотичного виховання....  Так, маю таку ж думку! Вони у міністерстві, а душі дитячі в наших, вчительських, руках. то ж не дамо їх згубити....

Переглядів: 1561 | Додав: uthitel | Рейтинг: 4.7/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: